TF800A15K
DigiKeys varenummer
271-3028-ND
Producenter
Producentens varenummer
TF800A15K
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 15V 801W
Detaljeret beskrivelse
Indkapslet AC-DC-omformere 1 Output 15V 100 – 240VAC, 127 – 370VDC Indgang
Spænding - Isolering
3 kV
Effektivitet
90%
Driftstemperatur
-25°C – 60°C (med reduktion)
Spænding - Input
100 – 240VAC, 127 – 370VDC
Størrelse/dimension
9,80" L x 5,00" B x 1,60" H (248,9mm x 127,0mm x 40,6mm)
Spænding - Output 1
15V
Strøm - Output 1
53.4 A