TF800A12K
DigiKeys varenummer
271-3027-ND
Producenter
Producentens varenummer
TF800A12K
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 800W
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Indkapslet AC-DC-omformere 1 Output 12V 100 – 240VAC, 127 – 370VDC Indgang
Kategori
Effekt (Watt)
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Spænding - Isolering
3 kV
Emballage
Boks
Effektivitet
0.89
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-25°C – 60°C (med reduktion)
Type
Indkapslet
Funktioner
Antal output
1
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input
100 – 240VAC, 127 – 370VDC
Størrelse/dimension
9,80" L x 5,00" B x 1,60" H (248,9mm x 127,0mm x 40,6mm)
Spænding - Output 1
12V
Godkendelsesagentur
CE, cURus, TUV
Strøm - Output 1
66.7 A