TF3000A12K
DigiKeys varenummer
271-3022-ND
Producenter
Producentens varenummer
TF3000A12K
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 2400W
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Indkapslet AC-DC-omformere 1 Output 12V 100 – 240VAC, 127 – 370VDC Indgang
Kategori
Effekt (Watt)
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Spænding - Isolering
3 kV
Emballage
Boks
Effektivitet
0.88
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-25°C – 60°C (med reduktion)
Type
Indkapslet
Funktioner
Antal output
1
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input
100 – 240VAC, 127 – 370VDC
Størrelse/dimension
11,02" L x 6,69" B x 2,52" H (279,9mm x 170,0mm x 64,0mm)
Spænding - Output 1
12V
Godkendelsesagentur
CE, cURus, TUV
Strøm - Output 1
200 A