TE30A2403B01
DigiKeys varenummer
271-2923-ND
Producenter
Producentens varenummer
TE30A2403B01
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 32W
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24V 32 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Fast blad, Flere klinger (sælges separat) Indgang
Kategori
Effektforbrug uden belastning
100mW (maks.)
Producenter
SL POWER / Advanced Energy
Polarisering
Positivt center
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Boks
Effektivitet
Niveau VI
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 40°C
Anvendelsesregion
Nordamerika
Udgangsstik
Tøndestik, 2,5mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Form
Vægophæng (klasse II)
Ledningslængde
57" (1,45m)
Inputtype
Fast blad, Flere klinger (sælges separat)
Indgangsstik
NEMA 1-15P, Flere klinger (sælges separat)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
3,78" L x 2,17" B x 1,32" H (96,0mm x 55,0mm x 33,6mm)
Spænding - Output
24V
Godkendelsesagentur
CB, CE, DEMKO, UL
Strøm - Output (maks.)
1,33A
Vægt
0,551lb (249,93g)
Effekt (Watt)
32 W