TE10A2403F01
DigiKeys varenummer
271-2904-ND
Producenter
Producentens varenummer
TE10A2403F01
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 12W
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24V 12 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Kategori
Effektforbrug uden belastning
100mW (maks.)
Producenter
SL POWER / Advanced Energy
Polarisering
Positivt center
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Boks
Effektivitet
Niveau VI
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Tøndestik, 2,5mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Form
Stationær (klasse I)
Ledningslængde
59" (1,50m)
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Indgangsstik
IEC 320-C14
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
3,31" L x 1,85" B x 1,22" H (84,0mm x 47,0mm x 31,0mm)
Spænding - Output
24V
Godkendelsesagentur
CB, CE, DEMKO, UL
Strøm - Output (maks.)
500mA
Vægt
0,243lb (110,22g)
Effekt (Watt)
12 W