TB65S24C
DigiKeys varenummer
271-2942-ND
Producenter
Producentens varenummer
TB65S24C
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 65W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 24V 85 – 264VAC Indgang
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel)
Mfr
Spænding - Isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
90%
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med reduktion)
Varestatus
Forældet
Funktioner
Justerbart output, Universalindgang
Type
Åben ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
3,50" L x 2,00" B x 1,30" H (88,9mm x 50,8mm x 33,1mm)
Spænding - Input
85 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CE, cURus, DEMKO
Spænding - Output 1
24V
Minimum belastning krævet
No
Strøm - Output 1
2.7 A