SLE48S1203N01
DigiKeys varenummer
271-SLE48S1203N01-ND
Producenter
Producentens varenummer
SLE48S1203N01
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 48W
Detaljeret beskrivelse
12V 48 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse II) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Udgangsstik
Tøndestik, 2,5mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Ledningslængde
59" (1,50m)
Form
Stationær (klasse II)
Indgangsstik
IEC 320-C8
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Størrelse/dimension
4,80" L x 2,01" B x 1,24" H (122,0mm x 51,0mm x 31,5mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CB, CCC, CE, CSA, cULus, cURus, GS, KC, TUV, UL
Spænding - Output
12V
Standardnummer
60601-1; 62368-1
Strøm - Output (maks.)
4A
Grundlæggende varenummer
Effekt (Watt)
48 W