SLE24S2403B01
DigiKeys varenummer
271-SLE24S2403B01-ND
Producenter
Producentens varenummer
SLE24S2403B01
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 24W
Detaljeret beskrivelse
24V 24 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Flere klinger (sælges separat) Indgang
Kategori
Effektforbrug uden belastning
75mW (maks.)
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Udgangsstik
Tøndestik, 2,5mm ID x 5,5mm UD x 11,0mm
Form
Vægophæng (klasse II)
Ledningslængde
59" (1,50m)
Inputtype
Flere klinger (sælges separat)
Indgangsstik
Flere klinger (sælges separat)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
3,46" L x 1,18" B x 2,24" H (88,0mm x 30,0mm x 57,0mm)
Spænding - Output
24V
Godkendelsesagentur
CB, CCC, CE, cULus, cURus, GS, PSE, RCM, TUV
Strøm - Output (maks.)
1A
Grundlæggende varenummer
Effekt (Watt)
24 W