SLE12S2403B01
DigiKeys varenummer
271-SLE12S2403B01-ND
Producenter
Producentens varenummer
SLE12S2403B01
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
24V 12 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Flere klinger (sælges separat) Indgang
Kategori
Effektforbrug uden belastning
75mW (maks.)
Producenter
SL POWER / Advanced Energy
Polarisering
Positivt center
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel), Medicinal
Emballage
Boks
Effektivitet
Niveau VI, CoC Tier 2
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-5°C – 45°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Tøndestik, 2,5mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Form
Vægophæng (klasse II)
Ledningslængde
59" (1,50m)
Inputtype
Flere klinger (sælges separat)
Indgangsstik
Flere klinger (sælges separat)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
2,99" L x 1,19" B x 1,90" H (76,0mm x 30,3mm x 48,2mm)
Spænding - Output
24V
Godkendelsesagentur
CB, CCC, CE, cULus, cURus, GS, KC, PSE, RCM, TUV
Strøm - Output (maks.)
500mA
Grundlæggende varenummer
Effekt (Watt)
12 W