SLE06S1203B01
DigiKeys varenummer
271-SLE06S1203B01-ND
Producenter
Producentens varenummer
SLE06S1203B01
Beskrivelse
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12V 6 W AC/DC Ekstern Vægophæng (klasse II) Adaptere Flere klinger (sælges separat) Indgang
Kategori
Effektforbrug uden belastning
75mW (maks.)
Producenter
SL POWER / Advanced Energy
Polarisering
Positivt center
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel), Medicinal
Emballage
Boks
Effektivitet
Niveau VI, CoC Tier 2
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 45°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Tøndestik, 2,5mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Form
Vægophæng (klasse II)
Ledningslængde
59" (1,50m)
Inputtype
Flere klinger (sælges separat)
Indgangsstik
Flere klinger (sælges separat)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
2,89" L x 1,67" B x 1,21" H (73,5mm x 42,5mm x 30,7mm)
Spænding - Output
12V
Godkendelsesagentur
CB, CCC, CE, cULus, cURus, GS, KC, PSE, RCM, TUV
Strøm - Output (maks.)
500mA
Grundlæggende varenummer
Effekt (Watt)
6 W