PW182RA4800F01
PW182RA4800F01
DigiKeys varenummer
271-2560-ND
Producenter
Producentens varenummer
PW182RA4800F01
Beskrivelse
POE INJECTOR 19W 48V DESKTOP
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
48V Power Over Ethernet (POE) 1 Port Strøminjektor 10/100/1000Mbps datahastighed
Funktioner
OCP, SCP
Producenter
SL POWER / Advanced Energy
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Serie
Effektivitet
65%
Emballage
Bulk
Monteringstype
Stationær
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
5,24" L x 2,13" B x 1,42" H (133,0mm x 54,0mm x 36,0mm)
Type
Strøminjektor
Godkendelsesagentur
CE, cULus, EN, LVD, TUV
Spænding - Input
100 – 240VAC
Bemærkning
AC-strømledning sælges separat
Antal porte
1
Indgangsstik
IEC 320-C14
Spænding - Output
48V
Udgangsstik
RJ45 (data, strøm)
Strøm - Output
400 mA
Vægt
0,441lb (200,03g)
Effekt (Watt) - Pr. port
19W