PW180KB4800F01
DigiKeys varenummer
271-2478-ND
Producenter
Producentens varenummer
PW180KB4800F01
Beskrivelse
POE INJECTOR 15.4W 48V DESKTOP
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
48V Power Over Ethernet (POE) 1 Port Strøminjektor 10/100Mbps datahastighed
Kategori
Datahastighed
10/100Mbps
Producenter
SL POWER / Advanced Energy
Funktioner
OCP, SCP
Serie
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Emballage
Boks
Monteringstype
Stationær
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
3,98" L x 2,40" B x 1,35" H (101,0mm x 61,5mm x 34,2mm)
Type
Strøminjektor
Godkendelsesagentur
CE, cULus, EN, IEC
Spænding - Input
100 – 250VAC
Bemærkning
AC-strømledning sælges separat
Antal porte
1
Indgangsstik
IEC 320-C14
Spænding - Output
48V
Udgangsstik
RJ45 (data, strøm)
Strøm - Output
350 mA
Vægt
0,375lb (170,1g)
Effekt (Watt) - Pr. port
15,4W