MU425S36EF
DigiKeys varenummer
271-MU425S36EF-ND
Producenter
Producentens varenummer
MU425S36EF
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 36V
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Indkapslet AC-DC-omformere 1 Output 36V 90 – 264VAC, 120 – 300VDC Indgang
Kategori
Applikationer
Medicinal
Mfr
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med reduktion)
Serie
Funktioner
Justerbart output, PFC, Fjernkontrol, Standbyudgang, Universalindgang
Emballage
Boks
Monteringstype
Chassismontering
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
6,20" L x 3,30" B x 1,62" H (157,5mm x 83,8mm x 41,1mm)
Type
Indkapslet
Godkendelsesagentur
CE
Antal output
1
Standardnummer
Spænding - Input
90 – 264VAC, 120 – 300VDC
Minimum belastning krævet
No
Spænding - Output 1
36V