MU425S24EC(secondary)
MU425S24EC
MU425S24EC
MU425S24EC
DigiKeys varenummer
271-MU425S24EC-ND
Producenter
Producentens varenummer
MU425S24EC
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 286W
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Indkapslet AC-DC-omformere 1 Output 24V 90 – 264VAC, 120 – 300VDC Indgang
Kategori
Applikationer
Medicinal
Mfr
Spænding - Isolering
1.5 kV
Serie
Effektivitet
0.88
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Justerbart output, PFC, Fjernkontrol, Standbyudgang, Universalindgang
Type
Indkapslet
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
6,20" L x 3,30" B x 1,62" H (157,5mm x 83,8mm x 41,1mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC, 120 – 300VDC
Godkendelsesagentur
CE
Spænding - Output 1
24V
Standardnummer
Strøm - Output 1
11.9 A