MU425S24E
DigiKeys varenummer
271-2964-ND
Producenter
Producentens varenummer
MU425S24E
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 300W
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 24V 90 – 264VAC Indgang
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel)
Mfr
Spænding - Isolering
1.5 kV
Serie
Effektivitet
90%
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Justerbart output, PFC, Fjernbetjent til/fra, Fjernkontrol, Standbyudgang, Universalindgang
Type
Åben ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
6,20" L x 3,30" B x 1,62" H (157,4mm x 83,8mm x 41,1mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CE
Spænding - Output 1
24V
Minimum belastning krævet
No
Strøm - Output 1
11.9 A