MINT1275A1514K01 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
SL POWER / Advanced Energy
På lager: 0
Datablad
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 15V 90 – 264VAC Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MINT1275A(12.15,56,48)14K01
MINT1275A1514K01
DigiKeys varenummer
271-2813-ND
Producenter
Producentens varenummer
MINT1275A1514K01
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 15V 180W
Detaljeret beskrivelse
Spænding - Isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
92%
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med reduktion)
Størrelse/dimension
5,00" L x 3,00" B x 1,40" H (127,0mm x 76,2mm x 35,6mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Spænding - Output 1
15V
Strøm - Output 1
12 A