MINT1150A2406K01
MINT1150A2406K01
DigiKeys varenummer
271-2837-ND
Producenter
Producentens varenummer
MINT1150A2406K01
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 24V 90 – 264VAC Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MINT1150A2406K01 Modeller
Kategori
Applikationer
Medicinal
Mfr
Spænding - Isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
0.89
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Justerbart output, Egnet til DC-indgang, PFC, Universalindgang
Type
Åben ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
4,00" L x 2,00" B x 1,30" H (101,6mm x 50,8mm x 33,0mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CE
Spænding - Output 1
24V
Minimum belastning krævet
No
Strøm - Output 1
4.17 A