ME60A1503F01
DigiKeys varenummer
271-2892-ND
Producenter
Producentens varenummer
ME60A1503F01
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 60W
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15V 60 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Kategori
Effektforbrug uden belastning
210mW (maks.)
Producenter
SL POWER / Advanced Energy
Polarisering
Positivt center
Serie
Applikationer
Medicinal
Emballage
Boks
Effektivitet
Niveau VI
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 50°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Tøndestik, 2,5mm ID x 5,5mm UD x 9,5mm
Form
Stationær (klasse I)
Ledningslængde
45,3" (1,15m)
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Indgangsstik
IEC 320-C14
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
4,25" L x 2,67" B x 1,29" H (108,0mm x 67,9mm x 32,7mm)
Spænding - Output
15V
Godkendelsesagentur
CE, cURus
Strøm - Output (maks.)
4A
Grundlæggende varenummer
Effekt (Watt)
60 W