MB120S24K01 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
SL POWER / Advanced Energy
På lager: 0
Datablad
Similar
SL POWER / Advanced Energy
På lager: 52
Datablad
Similar
MEAN WELL USA Inc.
På lager: 799
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 24V 80 – 264VAC Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MB120 Series 120 W AC/DC Power Supply
MB120S24K01
DigiKeys varenummer
271-2986-ND
Producenter
Producentens varenummer
MB120S24K01
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 98W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Spænding - Isolering
4000 V
Serie
Effektivitet
94%
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med reduktion)
Varestatus
Forældet
Størrelse/dimension
4,00" L x 2,00" B x 1,25" H (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm)
Spænding - Input
80 – 264VAC
Spænding - Output 1
24V
Strøm - Output 1
4.1 A