MB120S18K01
DigiKeys varenummer
271-2985-ND
Producenter
Producentens varenummer
MB120S18K01
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 18V 99W
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 18V 80 – 264VAC Indgang
Spænding - Isolering
4000 V
Serie
Effektivitet
94%
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
4,00" L x 2,00" B x 1,25" H (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm)
Spænding - Input
80 – 264VAC
Spænding - Output 1
18V
Strøm - Output 1
5.5 A