MB120S12K01
DigiKeys varenummer
271-2983-ND
Producenter
Producentens varenummer
MB120S12K01
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 100W
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 12V 80 – 264VAC Indgang
Kategori
Applikationer
Medicinal
Mfr
Spænding - Isolering
4000 V
Serie
Effektivitet
92%
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Universalindgang
Type
Åben ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
4,00" L x 2,00" B x 1,25" H (101,6mm x 50,8mm x 31,8mm)
Spænding - Input
80 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CE
Spænding - Output 1
12V
Minimum belastning krævet
No
Strøm - Output 1
8.3 A