LU225S56K
DigiKeys varenummer
271-3046-ND
Producenter
Producentens varenummer
LU225S56K
Beskrivelse
LIGHTING & ITE 225 WATTS SWITCHI
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3,2A 56V Konstant spænding LED-drivere AC-DC-konverter Topologi 1 Output
Kategori
Spænding - Output
56V
Producenter
SL POWER / Advanced Energy
Strøm - Output (maks.)
3,2A
Serie
Spænding - Isolering
3 kV
Emballage
Boks
Funktioner
OCP, OTP, OVP, SCP
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med reduktion)
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Effektivitet
92%
Type
Konstant spænding
Termineringsudformning
Rektangulær, 6 positioner
Topologi
AC-DC-konverter
Størrelse/dimension
4,10" L x 2,20" B x 1,50" H (104,1mm x 55,9mm x 38,1mm)
Antal output
1
Godkendelsesagentur
CE
Spænding - Input (min.)
100VAC
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input (maks.)
277VAC