LB130S56K
DigiKeys varenummer
LB130S56K-ND
Producenter
Producentens varenummer
LB130S56K
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 56V 130W
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 56V 90 – 264VAC Indgang
Kategori
Effekt (Watt)
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Spænding - Isolering
3 kV
Emballage
Bulk
Effektivitet
90%
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med reduktion)
Type
Åben ramme
Funktioner
PFC, Universalindgang
Antal output
1
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
5,00" L x 3,00" B x 1,22" H (127,0mm x 76,2mm x 31,1mm)
Spænding - Output 1
56V
Minimum belastning krævet
No
Strøm - Output 1
2.32 A