LB115S48K
DigiKeys varenummer
LB115S48K-ND
Producenter
Producentens varenummer
LB115S48K
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 48V 75W
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 48V 90 – 264VAC Indgang
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel)
Mfr
Spænding - Isolering
3 kV
Serie
Effektivitet
90%
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Universalindgang
Type
Åben ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
4,00" L x 2,00" B x 1,26" H (101,6mm x 50,8mm x 32,1mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CE
Spænding - Output 1
48V
Minimum belastning krævet
No
Strøm - Output 1
1.56 A