GSM11-12AAG
GSM11-12AAG
DigiKeys varenummer
271-2242-ND
Producenter
Producentens varenummer
GSM11-12AAG
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 11W
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 12V 85 – 264VAC Indgang
Kategori
Effekt (Watt)
Mfr
Applikationer
Medicinal
Serie
Spænding - Isolering
4 kV
Emballage
Bulk
Effektivitet
77%
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 70°C (med reduktion)
Type
Åben ramme
Funktioner
Justerbart output, Universalindgang
Antal output
1
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input
85 – 264VAC
Størrelse/dimension
2,28" L x 2,00" B x 0,56" H (57,9mm x 50,8mm x 14,3mm)
Spænding - Output 1
12V
Minimum belastning krævet
No
Strøm - Output 1
920 mA