CINT1275A4814K01
DigiKeys varenummer
271-2798-ND
Producenter
Producentens varenummer
CINT1275A4814K01
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 48V 180W
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 48V 90 – 264VAC Indgang
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel)
Mfr
Spænding - Isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
92%
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med reduktion)
Varestatus
Aktiv
Funktioner
Justerbart output, Egnet til DC-indgang, Standbyudgang, Universalindgang
Type
Åben ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
5,00" L x 3,00" B x 1,38" H (127,0mm x 76,2mm x 35,1mm)
Spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CE
Spænding - Output 1
48V
Minimum belastning krævet
No
Strøm - Output 1
3.75 A