CINT1175A5606K01
DigiKeys varenummer
271-2801-ND
Producenter
Producentens varenummer
CINT1175A5606K01
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 56V 120W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Åben ramme AC-DC-omformere 1 Output 56V 100 – 240VAC Indgang
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel)
Mfr
Spænding - Isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
90%
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med reduktion)
Varestatus
Last Time Buy
Funktioner
Justerbart output, Egnet til DC-indgang, Standbyudgang, Universalindgang
Type
Åben ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antal output
1
Størrelse/dimension
4,00" L x 2,00" B x 1,30" H (101,6mm x 50,8mm x 33,0mm)
Spænding - Input
100 – 240VAC
Godkendelsesagentur
CE
Spænding - Output 1
56V
Minimum belastning krævet
Ja
Strøm - Output 1
2.1 A