SI5347A-D-GM
DigiKeys varenummer
336-3774-ND
Producenter
Producentens varenummer
SI5347A-D-GM
Beskrivelse
IC BASE/BLANK PROTOTYPING 64QFN
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
IC 712.5MHz 1 64-VFQFN Exposed Pad
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SI5347A-D-GM Modeller
Kategori
Differentiale - Input:Output
Ja/ja
Producenter
Skyworks Solutions Inc.
Frekvens - Maks.
712,5MHz
Emballage
Bakke
Deler/multiplikator
Ja/nej
Varestatus
Aktiv
Spænding - Forsyning
1,71V – 3,47V
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Driftstemperatur
-40°C – 85°C