SI3404FB12V3KIT
DigiKeys varenummer
336-SI3404FB12V3KIT-ND
Producenter
Producentens varenummer
SI3404FB12V3KIT
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR SI3404
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Si3404 - Specialformål DC/DC, Power Over Ethernet 1 isolerede udgange Evalueringskortoutput
Kategori
Spænding - Output
12V
Producenter
Skyworks Solutions Inc.
Strøm - Output
1A
Emballage
Boks
Spænding - Input
37V – 57V
Varestatus
Aktiv
Regulators topologi
Tilbageløb
Hovedformål
Specialformål DC/DC, Power Over Ethernet
Frekvens - Switching
220kHz
Udgange og type
1 isolerede udgange
Indhold
Kort
Effekt - Output
15W