595GB32M7680DGR | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 595GB32M7680DGR-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | 595GB32M7680DGR |
Beskrivelse | XTAL OSC VCXO 32.7680MHZ CMOS |
Producentens standard leveringstid | 12 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 32.768 MHz VCXO CMOS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder |
Datablad | Datablad |
Kategori | Frekvensstabilitet ±20ppm |
Mfr | Absolute Pull Range (APR) ±110ppm |
Serie | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Emballage Tape & Reel (TR) | Strøm - Forsyning (maks.) 100mA |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Resonatorbase | Pakke/hus 6-SMD, ingen leder |
Type | Leverandørs enhedspakning 6-SMD (7x5) |
Frekvens | Størrelse/dimension 0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm) |
Funktion Aktivér/deaktiver | Højde - Monteret (maks.) 0,071" (1,80mm) |
Output CMOS | Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.) 75mA |
Spænding - Forsyning 2,5V | Grundlæggende varenummer |