591EG200M000DGR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
200 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
591EG200M000DGR
DigiKeys varenummer
863-591EG200M000DGRTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
591EG200M000DGR
Beskrivelse
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
125mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,052" (1,33mm)
Output
LVPECL
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA