591BG100M000DG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 654
På lager: 397
SiTime
SiTime
Suntsu Electronics, Inc.
På lager: 320
Ny hos DigiKey
Billede for 591BG100M000DG er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
591BG100M000DG
DigiKeys varenummer
863-591BG100M000DG-ND
Producenter
Producentens varenummer
591BG100M000DG
Beskrivelse
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
100mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,052" (1,33mm)