23 erstatning(er) tilgængelig for '591BB50M0000DGR':
Product InformationMatch TypeTilgængelig antalEnhedspris DigiKeys varenummer
591BB50M0000DGR
Skyworks Solutions Inc.
0
Skyworks Solutions Inc.
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Raltron Electronics
XTAL OSC XO 50MHZ 3.3V LVDS
ECS Inc.
XTAL OSC XO 50 MHZ LVDS SMD
SiTime
MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVDS SMD
SiTime