591AB155M520DGR er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 157
På lager: 0
På lager: 185
Ny hos DigiKey
155.52 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
591AB155M520DGR
DigiKeys varenummer
863-591AB155M520DGR-ND
Producenter
Producentens varenummer
591AB155M520DGR
Beskrivelse
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
125mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA