590WB50M0000DG
DigiKeys varenummer
863-590WB50M0000DG-ND
Producenter
Producentens varenummer
590WB50M0000DG
Beskrivelse
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CML SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 MHz XO (standard) CML Oscillator 1,8V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
110mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Output
CML
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA