23 erstatning(er) tilgængelig for '590SB25M0000DGR':
Product InformationMatch TypeTilgængelig antalEnhedspris DigiKeys varenummer
590SB25M0000DGR
Skyworks Solutions Inc.
0
Skyworks Solutions Inc.
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD
CTS-Frequency Controls
Direkte
CTS-Frequency Controls
Raltron Electronics
XTAL OSC XO 25MHZ 2.5V LVDS
SiTime
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVDS SMD
SiTime
Renesas Electronics Corporation