590FB200M000DGR er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 201
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 200
Datablad
På lager: 700
På lager: 92
På lager: 0
På lager: 0
På lager: 732
På lager: 40
Ny hos DigiKey
200 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
590FB200M000DGR
DigiKeys varenummer
863-590FB200M000DGR-ND
Producenter
Producentens varenummer
590FB200M000DGR
Beskrivelse
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
100mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Output
LVDS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA