8 erstatning(er) tilgængelig for '590FB122M880DGR':
Product InformationMatch TypeTilgængelig antalEnhedspris DigiKeys varenummer
590FB122M880DGR
Skyworks Solutions Inc.
0
Skyworks Solutions Inc.
XTAL OSC XO 122.8800MHZ LVDS SMD
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Abracon LLC
XTAL OSC XO 122.88MHZ 2.5V LVDS
Direkte
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Renesas Electronics Corporation