571QEA001971DG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
873.51542 MHz VCXO CML Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver (kan omprogrammeres) 8-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
8 SMD
571QEA001971DG
DigiKeys varenummer
571QEA001971DG-ND
Producenter
Producentens varenummer
571QEA001971DG
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Absolute Pull Range (APR)
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
117mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Output
CML
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA
Spænding - Forsyning
3,3V