565BAA320M000ACG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
320 MHz VCXO LVDS Oscillator 1,8V, 2,5V, 3,3V Amplitudestyring 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
6-SMD 5x7
565BAA320M000ACG
DigiKeys varenummer
863-565BAA320M000ACG-ND
Producenter
Producentens varenummer
565BAA320M000ACG
Beskrivelse
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Absolute Pull Range (APR)
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
140mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Amplitudestyring
Højde - Monteret (maks.)
0,056" (1,43mm)
Output
LVDS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
83mA (Typ)
Spænding - Forsyning
1,8V, 2,5V, 3,3V