550TG45M1584DGR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
45.1584 MHz VCXO CMOS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
550TG45M1584DGR
DigiKeys varenummer
550TG45M1584DGR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
550TG45M1584DGR
Beskrivelse
XTAL OSCILLATOR
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Absolute Pull Range (APR)
±300ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
98mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Output
CMOS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA
Spænding - Forsyning
2,5V