550ME000131DGR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
669.32658 MHz VCXO LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
550ME000131DGR
DigiKeys varenummer
550ME000131DGR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
550ME000131DGR
Beskrivelse
XTAL OSC VCXO 669.32658MHZ LVPEC
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Absolute Pull Range (APR)
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
130mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Output
LVPECL
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA
Spænding - Forsyning
3,3V