550FC148M500DG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
148.5 MHz VCXO LVDS Oscillator 2,5V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
550FC148M500DG
DigiKeys varenummer
550FC148M500DG-ND
Producenter
Producentens varenummer
550FC148M500DG
Beskrivelse
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±50ppm
Mfr
Absolute Pull Range (APR)
±125ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
108mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Output
LVDS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA
Spænding - Forsyning
2,5V