550CK11M2896DGR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
11.2896 MHz VCXO CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
550CK11M2896DGR
DigiKeys varenummer
550CK11M2896DGR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
550CK11M2896DGR
Beskrivelse
XTAL OSC VCXO 11.2896MHZ CMOS
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±100ppm
Mfr
Absolute Pull Range (APR)
±295ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
98mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Output
CMOS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA
Spænding - Forsyning
3,3V