550CG25M0000DG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
Suntsu Electronics, Inc.
På lager: 520
Suntsu Electronics, Inc.
På lager: 520
På lager: 370
På lager: 370
25 MHz VCXO CMOS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
550CG25M0000DG
DigiKeys varenummer
550CG25M0000DG-ND
Producenter
Producentens varenummer
550CG25M0000DG
Beskrivelse
XTAL OSC VCXO 25.0000MHZ CMOS
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Absolute Pull Range (APR)
±375ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
98mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA
Spænding - Forsyning
3,3V