550AE460M800DG kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
460.8 MHz VCXO LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
550AE460M800DG
DigiKeys varenummer
550AE460M800DG-ND
Producenter
Producentens varenummer
550AE460M800DG
Beskrivelse
XTAL OSC VCXO 460.8000MHZ LVPECL
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Absolute Pull Range (APR)
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - Forsyning (maks.)
130mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA
Spænding - Forsyning
3,3V