550AD125M000DGR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
Direkte
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
125 MHz VCXO LVPECL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
550AD125M000DGR
DigiKeys varenummer
550AD125M000DGR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
550AD125M000DGR
Beskrivelse
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ LVPECL
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±50ppm
Mfr
Absolute Pull Range (APR)
±80ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
130mA
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)
Output
LVPECL
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
75mA
Spænding - Forsyning
3,3V