549BCAA000121CCGR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
100 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 1,8V – 3,3V Aktivér/deaktiver 8-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
8-SMD No Lead 3,2x5mm
549BCAA000121CCGR
DigiKeys varenummer
863-549BCAA000121CCGRTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
549BCAA000121CCGR
Beskrivelse
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; ANY F
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V – 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±7ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
121mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
8-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
8-SMD (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)
Output
LVDS
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
112mA