549ACCA000112ACGR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Skyworks Solutions Inc.
På lager: 0
Datablad
10 MHz XO (standard) LVPECL Oscillator 2,5V, 3,3V Aktivér/deaktiver 8-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
8 SMD
549ACCA000112ACGR
DigiKeys varenummer
863-549ACCA000112ACGRTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
549ACCA000112ACGR
Beskrivelse
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; ANY F
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V, 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±7ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
153mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
8-SMD, ingen leder
Type
Leverandørs enhedspakning
8-SMD (7x5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,052" (1,33mm)
Output
LVPECL
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
112mA