545DCA156M250BCGR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
156.25 MHz XO (standard) CML Oscillator 1,8V – 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
545DCA156M250BCGR
DigiKeys varenummer
863-545DCA156M250BCGRTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
545DCA156M250BCGR
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Forsyning
1,8V – 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±7ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Strøm - Forsyning (maks.)
121mA
Leverandørs enhedspakning
6-SMD (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Højde - Monteret (maks.)
0,052" (1,33mm)
Output
CML
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
112mA